KOFFERT, läderklädd samt trä. Kina, 1900-tal.

Rödmålad, med dekor av fladdermöss, Längd 74,5, djup 46,5, höjd 31 cm.

Slitage, märken, repor, sprickor, kantskador, fuktskador. Lås skadad.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
25 okt 2018 12:39
3 000 SEK
19 okt 2018 18:34
2 000 SEK