MÅLNINGAR, två stycken. Kina, sent 1800/tidigt 1900-tal.

Akvarell och tusch på papper, i solfjädersformat. Avbildar erotiskt par. Mått 52x18,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

300
27
28
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
24 okt 2018 10:36
300 SEK