MÅLNINGAR, två stycken. Kina, sent 1800/tidigt 1900-tal.

Akvarell och tusch på papper, i solfjädersformat. Avbildar erotiskt par. Mått 52x18,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

800
76
87
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
28 okt 2018 18:45
800 SEK
28 okt 2018 18:44
600 SEK
28 okt 2018 18:44
550 SEK
28 okt 2018 11:12
500 SEK
24 okt 2018 10:35
300 SEK