PRAKTURNA, satsumagods. Japan, 1800-tal.

Dekor i satsumafärger, med förgyllning, med motiv av gudomar bland moln. Höjd 74 cm.

Slitage, mistor, märken, repor.

Klubbat pris
6 201
547
571
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
14 okt 2018 21:49
6 201 SEK
14 okt 2018 21:49
6 001 SEK
14 okt 2018 21:48
6 000 SEK
14 okt 2018 21:45
5 800 SEK
14 okt 2018 21:45
5 800 SEK
14 okt 2018 21:42
5 600 SEK
14 okt 2018 21:38
4 200 SEK
6 okt 2018 13:17
2 200 SEK
5 okt 2018 15:05
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

287. Sten Eklund, "Bordet".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK