SKÅP, trä. Japan, Meiji (1868-1912).

Fyra lådor, med lucka, längd 34,5, djup 27, höjd 33,5 cm.

Slitage, en knapp saknas, repor, märken, torrsprickor.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 okt 2018 17:44
1 200 SEK
5 okt 2018 12:52
900 SEK