VIKSKÄRM, Japan, 1900-talets andra hälft.

Fyra sektioner. Målat motiv av japanskt landskap med figurer. Längd 180. Höjd 92 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
4 400
388
405
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
14 okt 2018 21:47
4 400 SEK
14 okt 2018 21:22
4 200 SEK
14 okt 2018 20:34
4 000 SEK
14 okt 2018 20:34
4 000 SEK
14 okt 2018 20:33
3 700 SEK
14 okt 2018 20:33
3 500 SEK
9 okt 2018 11:06
3 000 SEK
8 okt 2018 17:15
2 000 SEK
8 okt 2018 6:41
1 600 SEK
5 okt 2018 15:37
1 500 SEK