KORG, rotting. Japan, Meiji (1868-1912).

Delvis i rotting, tre delar, med handtag, bredd 21,5 cm, längd 10,5 cm, höjd 27 cm.

Slitage, kantskador, fläckar, torrsprickor, lös del.

Klubbat pris
1 200
114
130
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
14 okt 2018 21:50
1 200 SEK
14 okt 2018 21:43
1 100 SEK
14 okt 2018 21:42
1 000 SEK
14 okt 2018 21:42
1 000 SEK
14 okt 2018 9:05
950 SEK
12 okt 2018 22:29
900 SEK
12 okt 2018 22:29
850 SEK
12 okt 2018 22:29
850 SEK
9 okt 2018 8:20
800 SEK
7 okt 2018 8:13
300 SEK