BURK med LOCK, lack. Japan, Meiji (1868-1912).

Förgylld på insidan, höjd 6,3 cm.

Slitage, smärre repor.

Klubbat pris
800
71
75
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
14 okt 2018 22:04
800 SEK
14 okt 2018 22:04
750 SEK
14 okt 2018 22:04
700 SEK
14 okt 2018 22:04
650 SEK
14 okt 2018 22:03
600 SEK
14 okt 2018 22:03
550 SEK
14 okt 2018 22:01
450 SEK
14 okt 2018 22:01
400 SEK
14 okt 2018 21:57
350 SEK
9 okt 2018 23:13
300 SEK