TEDOSA, keramik. Japan, 1800-tal.

Glaserad gods, höjd ca 7,5 cm.

Slitage, kantspricka samt nagg. Krackelyr.

Klubbat pris
1 800
160
167
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 okt 2018 21:58
1 800 SEK
14 okt 2018 21:53
1 700 SEK
14 okt 2018 16:49
1 600 SEK
6 okt 2018 8:40
1 500 SEK
5 okt 2018 17:39
800 SEK