FISKBASSÄNG, porslin. Japan, 1900-tal.

Dekor i underglasyrblått, med motiv av blomster. Diameter 54. Höjd 49 cm.

Slitage, mistor, repor, märken.

Klubbat pris
5 200
459
479
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 okt 2018 22:51
5 200 SEK
14 okt 2018 8:22
5 000 SEK
5 okt 2018 15:02
4 500 SEK
5 okt 2018 11:42
3 500 SEK