1056363

BURK med LOCK, porslin. Sawankhalok, 1400-tal.

Dekor av växtslingor. Diameter 10,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre nagg, smärre bränningssprickor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Alexandra Xu

    Alexandra Xu

    alexandra.xu@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 550
    151 EUR
    171 USD

    Budhistorik (9 bud)
    719 aug 19:521550SEK
    6A19 aug 19:521510SEK
    619 aug 18:531400SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes