REINHOLD WEISS & LUDWIG LITTMANN, kaffekvarn och citruspress, Braun.

KMM1/121 R. Weiss, 1965.
"Citromatic 2, MP24", L Littmann, 1982.
Höjd 15 och 19 cm.

Smärre slitage, ej funktionstestad.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
450
44
50
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 jun 2018 17:50
450 SEK
3 jun 2018 17:50
400 SEK
3 jun 2018 14:14
350 SEK
1 jun 2018 7:29
300 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13