CIGARRETTETUI, förgylld silver, mästarstämpel 'AR', S:t Petersburg 1908-1917.

Räfflad dekor. Insidan förgylld. Låset med cabochonslipad blå sten. 9,5x7 cm. Vikt cirka 159 g.

Smärre slitage och repor. Förgyllningen på utsidan sliten.

200
2 282
208
Utropspris
400 - 600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
14 maj 2018 17:52
200 EUR
5 maj 2018 10:34
150 EUR
5 maj 2018 7:24
40 EUR
4 maj 2018 6:30
35 EUR
3 maj 2018 22:16
30 EUR