VÄSKA, Chanel, 1997-99.

VÄSKA, Chanel, 1997-99.

Svart quiltat lammskinn. Axelrem med tvinnat svart skinnband i guldfärgad metall. Fodrad med burgundifärgat läder. Invändigt ett fack med dragkedja. Numrerad etikett. Längd 24. Bredd 6. Höjd 14 cm. Kedja ca 90 cm.

Smärre slitage

Klubbat pris
16 000
1 402
1 459
Utropspris
16 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
10
22 maj 2018 19:12
16 000 SEK
8
22 maj 2018 19:12
15 500 SEK
8
22 maj 2018 19:12
15 000 SEK
9
22 maj 2018 19:10
14 500 SEK
8
22 maj 2018 19:10
14 000 SEK
9
22 maj 2018 19:10
14 000 SEK
8
22 maj 2018 19:03
13 500 SEK
22 maj 2018 18:31
13 000 SEK
22 maj 2018 18:30
12 500 SEK
16 maj 2018 9:57
12 000 SEK
15 maj 2018 16:26
1 700 SEK
15 maj 2018 16:25
1 600 SEK
15 maj 2018 16:02
1 500 SEK
15 maj 2018 14:02
500 SEK
15 maj 2018 12:52
300 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74