1029141

YVES SAINT LAURENT

"Cabas Rive Gauche", VÄSKA.

Dragkedjeförsedd top handle -handväska / axelväska i nude läder. Avtagbar axelrem och nyckelring. Ett ytterfack. Tre innerfack, ett med dragkedja. Märkt "SAINT LAURENT PARIS MADE IN ITALY" samt numrerad etikett.
Bredd 36 cm, höjd 26 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Enstaka smärre märken och fläckar. Handtag med patina.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 700 EUR

    Slutpris

    450
    EUR
    4 690 SEK
    523 USD

    Budhistorik (5 bud)
    524 maj 11:29450EUR
    Acceptpris på 450 EUR uppnåddes
    417 maj 21:26400EUR
    317 maj 19:26300EUR