1029141

YVES SAINT LAURENT, "Cabas Rive Gauche", VÄSKA.

Dragkedjeförsedd top handle -handväska / axelväska i nude läder. Avtagbar axelrem och nyckelring. Ett ytterfack. Tre innerfack, ett med dragkedja. Märkt "SAINT LAURENT PARIS MADE IN ITALY" samt numrerad etikett.
Bredd 36 cm, höjd 26 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Enstaka smärre märken och fläckar. Handtag med patina.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 700 EUR

    Slutpris

    450
    EUR
    4 731 SEK
    507 USD

    Budhistorik (5 bud)
    524 maj 2018 11:29450EUR
    Acceptpris på 450 EUR uppnåddes
    417 maj 2018 21:26400EUR
    317 maj 2018 19:26300EUR