1029141

YVES SAINT LAURENT

"Cabas Rive Gauche", VÄSKA.

Dragkedjeförsedd top handle -handväska / axelväska i nude läder. Avtagbar axelrem och nyckelring. Ett ytterfack. Tre innerfack, ett med dragkedja. Märkt "SAINT LAURENT PARIS MADE IN ITALY" samt numrerad etikett.
Bredd 36 cm, höjd 26 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Enstaka smärre märken och fläckar. Handtag med patina.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 19 timmar

    Utropspris: 700 EUR

    400
    EUR
    4 123 SEK
    473 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 420 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    417 maj 21:26400EUR
    317 maj 19:26300EUR
    217 maj 16:15150EUR