LAPPONIA slipshållare, 18K GULD OCH SLIPSNÅL G.DAHLGREN & Co med bouton pearl, 18K guld.

Slipshållare vikt ca 5 gram, längd ca 5cm, höjd 0,5 cm (för fäste i skjortknapp). Slipsnål total vikt ca 2 gram, längd ca 6 cm.

Slitage. Pärla med pärlemor bortfall och repor. Båge till slipsnål böjd. Anlupen.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
17 maj 2018 11:10
1 200 SEK
17 maj 2018 11:10
1 100 SEK
12 maj 2018 10:14
1 000 SEK
10 maj 2018 2:51
300 SEK