COASTERS, 6 st, mahogny och sterling silver, Carrs of Sheffield, Sheffield, England, 2003.

Höjd 4,5. Diameter 12,5 cm.

Bucklor. Smärre slitage.

Klubbat pris
4 800
424
442
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
8
9 maj 2018 12:08
4 800 SEK
9 maj 2018 8:51
3 500 SEK
8 maj 2018 18:44
2 900 SEK
6 maj 2018 10:43
2 500 SEK
5 maj 2018 16:12
2 001 SEK
2 maj 2018 22:09
1 450 SEK
2 maj 2018 19:19
1 350 SEK
2 maj 2018 18:11
1 200 SEK
2 maj 2018 13:16
1 000 SEK