Christian Dior

(Frankrike)
Christian Dior
(Frankrike)

CHRISTIAN DIOR, resväska

Monogram canvas i blått med blå skinndetaljer. Två handtag samt spännremmar. Invändigt fodrad med beige canvas, två fack. 73 x 50 x 20 cm.

Slitage. Skador. Märken.

Klubbat pris
1 000
89
93
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
6 maj 2018 12:27
1 000 SEK
6 maj 2018 12:27
780 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79