OMEGA, Geneve, armbandsur, 21 x 25 mm.

Förgylld (20M), manuell, plexiglas, läderrem, Omega spänne.

Caliber 625, Serienr 38 784668, boettnr 5110413

Smärre slitage.

Klubbat pris
101
1 144
105
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (11 bud)
9 maj 2018 14:39
101 EUR
9 maj 2018 14:39
100 EUR
9 maj 2018 14:39
87 EUR
9 maj 2018 14:39
82 EUR
9 maj 2018 14:38
71 EUR
9 maj 2018 14:38
66 EUR
9 maj 2018 14:38
56 EUR
9 maj 2018 14:38
51 EUR
4 maj 2018 18:28
40 EUR
4 maj 2018 18:28
35 EUR
3 maj 2018 18:59
30 EUR