PATECK, Genève, fickur, savonett, 54 mm.

14K guld, innerboett i 14K guld, ankargång, centrumsekund, läderpåse, total vikt 105 g, ca 1910.

Nr 157282

Slitage. Bucklor. Fungerade vid enklare test, funktion garanteras ej.

Utropspris
6 000 SEK