RING, med gammalslipade diamanter.

18K guld och vitguld. Storlek 15,75/49. Vikt 2,9 gram.

Slitage. Nagg. Otydliga stämplar.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
31 maj 2018 19:59
1 000 SEK
26 maj 2018 11:41
550 SEK
26 maj 2018 1:18
500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

26. Verner Panton, modulsoffa, åtta delar, "Pantonova", modell "113T" & "117T", Fritz Hansen 1970-tal.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK