VANGARDE, Tempo Théorie, kronograf, armbandsur, 42 mm

stål, automatisk, safirglas, läderband, viklås, box, ca 2012.

Limiterad och numrerad 33 av 88

Caliber V1 (ETA 7750)

Åldersrelaterat slitage.

15 000
1 423
1 629
Utropspris
22 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
4 jun 2018 18:00
15 000 SEK
4 jun 2018 17:59
13 055 SEK
31 maj 2018 20:01
12 555 SEK
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23