1045469

LOUIS VUITTON

Resväska på hjul, 1980-tal.

Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Adresslapp. Ett hörn märkt "LOUIS VUITTON MALLETIER". Fodrad med brun canvas, inredning med fack och stroppar. Beslag samt lås/dragkedja i guldfärgad metall märkt "LV". Sifferlås. Öppningsbar från sidan. Fyra hjul. Ca 60 x 45 x 20 cm. Kodlås 1803

Konditionsrapport

Något slitage. Nötta kanter. Ställvis omfattande slitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - L11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Fock

Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig

johanna.fock@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 400
    332 EUR
    389 USD

    Budhistorik (8 bud)
    619 maj 14:263400SEK
    5A19 maj 14:263300SEK
    519 maj 06:143200SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes