LOUIS VUITTON, resväska på hjul, 1980-tal

Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Adresslapp. Ett hörn märkt "LOUIS VUITTON MALLETIER". Fodrad med brun canvas, inredning med fack och stroppar. Beslag samt lås/dragkedja i guldfärgad metall märkt "LV". Sifferlås. Öppningsbar från sidan. Fyra hjul. Ca 60 x 45 x 20 cm. Kodlås 1803

Något slitage. Nötta kanter. Ställvis omfattande slitage.

Klubbat pris
3 400
302
318
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 maj 2018 14:26
3 400 SEK
19 maj 2018 14:26
3 300 SEK
19 maj 2018 6:14
3 200 SEK
18 maj 2018 18:15
3 000 SEK
18 maj 2018 16:27
1 100 SEK
17 maj 2018 14:13
1 000 SEK
14 maj 2018 8:47
600 SEK
13 maj 2018 10:47
300 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74