LOUIS VUITTON, resväska på hjul, 1980-tal

Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Adresslapp. Ett hörn märkt "LOUIS VUITTON MALLETIER". Fodrad med brun canvas, inredning med fack och stroppar. Beslag samt lås/dragkedja i guldfärgad metall märkt "LV". Sifferlås. Öppningsbar från sidan. Fyra hjul. Ca 60 x 45 x 20 cm. Kodlås 1803

Något slitage. Nötta kanter. Ställvis omfattande slitage.

Klubbat pris
3 400
300
313
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 maj 2018 14:26
3 400 SEK
19 maj 2018 14:26
3 300 SEK
19 maj 2018 6:14
3 200 SEK
18 maj 2018 18:15
3 000 SEK
18 maj 2018 16:27
1 100 SEK
17 maj 2018 14:13
1 000 SEK
14 maj 2018 8:47
600 SEK
13 maj 2018 10:47
300 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

62. Philip & Kelvin LaVerne, soffbord, "Chang Boucher", USA 1960-70-tal.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
125 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
Aktuellt bud:
125 000 SEK