MANSCHETTKNAPPAR, ett par samt SLIPSNÅL, 18K guld,

Manschettknappar ett par, svenska importstämplad, oval form längd ca 1,8 cm.
Slipsnål, Carlman Stockholm 1989, längd ca 5,5 cm.
Vikt totalt ca 18 gram.

Smärre slitage. Gravyr.

Klubbat pris
3 800
337
352
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
28 maj 2018 20:38
3 800 SEK
28 maj 2018 15:57
500 SEK