Manschettknappar ett par, svenska importstämplad, oval form längd ca 1,8 cm.
Slipsnål, Carlman Stockholm 1989, längd ca 5,5 cm.
Vikt totalt ca 18 gram.
Smärre slitage. Gravyr.