CARTIER, sjal, ylle och silke

CARTIER, sjal, ylle och silke

Must de Cartier design. Ca 130 x 130 cm.

Något slitage.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
31 maj 2018 15:43
1 200 SEK
31 maj 2018 15:43
1 105 SEK
31 maj 2018 15:42
1 100 SEK
31 maj 2018 15:42
1 000 SEK
31 maj 2018 15:39
950 SEK
31 maj 2018 15:25
900 SEK
31 maj 2018 15:25
850 SEK
31 maj 2018 10:58
750 SEK
30 maj 2018 14:15
700 SEK
29 maj 2018 7:11
650 SEK
28 maj 2018 20:19
600 SEK
28 maj 2018 20:19
550 SEK
28 maj 2018 14:25
470 SEK
28 maj 2018 14:25
420 SEK
25 maj 2018 19:14
405 SEK
25 maj 2018 19:14
355 SEK
25 maj 2018 19:14
350 SEK
24 maj 2018 15:49
300 SEK