Arvo Saarela

(Sverige)
Arvo Saarela
(Sverige)

ARVO SAARELA, armring, silver och tigeröga, Enköping, 1968.

Stämplat AMS, Enköping. Tigeröga längd ca 11 mm. Armringens diameter 6 cm. Total vikt 15 gram.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 500
132
138
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 maj 2018 20:17
1 500 SEK
17 maj 2018 8:52
1 000 SEK
15 maj 2018 23:31
550 SEK
15 maj 2018 13:13
500 SEK
9 maj 2018 11:28
300 SEK