LEICA, M2, nr 960.401 Wetzlar, 1959, samt tillbehör.

Summicron f=5cm 1:2, nr 1582420
Telyt 1:4 / 200, nr 1682325
Visoflex spegelhus
Leica-Meter MC, nr 20716
IR00A 1:2 / 59, 1:2/35

Slitage. Skador. Ej fullt genomgången. Ej funktionstestad.

Utropspris
10 000 SEK