KUVERTTALLRIKAR, 10 st, mässing, 1900-talets andra hälft.

Diameter 28 cm.

Bruksskick. Repor. Ställvis anlupen metall.

Klubbat pris
900
79
83
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
9 maj 2018 6:09
900 SEK
9 maj 2018 6:09
850 SEK
9 maj 2018 6:09
700 SEK
9 maj 2018 6:09
650 SEK
9 maj 2018 0:13
600 SEK
3 maj 2018 0:21
550 SEK
3 maj 2018 0:21
500 SEK
3 maj 2018 0:20
450 SEK
3 maj 2018 0:20
400 SEK
2 maj 2018 23:26
300 SEK