JACOB ÄNGMAN, bestickservis, 80 delar, silver, modell Rosenholm, GAB, 1900-talets slut

12 bordsgafflar 17,5 cm
12 bordsknivar 19,5 cm
12 bordsskedar 18 cm
12 st efterrättsgafflar 14,5 cm
12 efterrättsknivar 16 cm
12 st efterrättsskedar 15 cm
6 smörknivar 16 cm
1 potatissked 21 cm
1 soppslev 32 cm

vikt, exklusive knivar ca 1800 gram

Smärre slitage. Anlupen. Repor.

Klubbat pris
20 000
1 775
1 871
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
23 maj 2018 10:38
20 000 SEK
23 maj 2018 10:38
19 500 SEK
23 maj 2018 10:38
19 000 SEK
23 maj 2018 10:38
19 000 SEK
23 maj 2018 10:30
18 500 SEK
23 maj 2018 10:06
18 000 SEK
22 maj 2018 22:32
17 500 SEK
22 maj 2018 22:32
17 000 SEK
22 maj 2018 20:48
16 500 SEK
21 maj 2018 21:13
16 000 SEK
20 maj 2018 19:14
15 500 SEK
20 maj 2018 6:23
15 000 SEK
20 maj 2018 6:23
14 500 SEK
19 maj 2018 22:13
14 000 SEK
19 maj 2018 22:13
13 500 SEK
19 maj 2018 19:25
13 000 SEK
18 maj 2018 14:36
12 500 SEK
18 maj 2018 7:12
12 000 SEK
18 maj 2018 7:12
11 500 SEK
18 maj 2018 0:30
11 000 SEK
17 maj 2018 23:44
10 500 SEK
17 maj 2018 23:44
10 000 SEK
17 maj 2018 23:44
10 000 SEK
17 maj 2018 23:43
8 700 SEK
17 maj 2018 23:43
8 500 SEK
17 maj 2018 13:08
8 201 SEK
17 maj 2018 13:08
8 001 SEK
17 maj 2018 13:08
8 000 SEK
16 maj 2018 22:33
6 400 SEK
16 maj 2018 21:31
5 555 SEK