1049123

LOUIS VUITTON

Väska, "Epi Noe".

Grönt epi-läder med detaljer i mässingsfärgad metall. Fodrad med textil, en ficka med dragkedja invändigt. Märkt LOUIS VUITTON PARIS, made in France. Reglerbar axelrem. Längd 25, bredd 19, höjd 27 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Lagningar (vid fästen till axelrem).

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    307 EUR
    357 USD

    Budhistorik (10 bud)
    619 maj 12:093200SEK
    719 maj 10:473000SEK
    6A19 maj 10:472900SEK
    Acceptpris på 2 800 SEK uppnåddes