1049123

LOUIS VUITTON, väska, "Epi Noe".

Grönt epi-läder med detaljer i mässingsfärgad metall. Fodrad med textil, en ficka med dragkedja invändigt. Märkt LOUIS VUITTON PARIS, made in France. Reglerbar axelrem. Längd 25, bredd 19, höjd 27 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Lagningar (vid fästen till axelrem).

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    304 EUR
    343 USD

    Budhistorik (10 bud)
    619 maj 2018 12:093200SEK
    719 maj 2018 10:473000SEK
    6A19 maj 2018 10:472900SEK
    Acceptpris på 2 800 SEK uppnåddes