1049444

RING, med briljantslipade diamanter 0.55 ct, importstämplad.

18K vitguld. Carat enligt gravyr. Storlek 17,25/54. Vikt 2,9 gram.

Konditionsrapport

Slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Sara Berglund

    Göteborg

    Sara Berglund
    Gemmolog, värderare

    sara.berglund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    190 EUR
    214 USD

    Budhistorik (7 bud)
    620 maj 2018 20:142000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes
    420 maj 2018 7:551000SEK
    519 maj 2018 20:33900SEK