Madeleine Pyk – en samling F769

LÅDA TILL ROLEX KLOCKA, brunt läder 1970-80-tal

14,5x7,5x19,5 cm.

Slitage. Repor. Skadat spänne

Klubbat pris
2 200
209
240
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
10 maj 2018 13:27
2 200 SEK
10 maj 2018 13:27
2 000 SEK
10 maj 2018 13:26
1 650 SEK
10 maj 2018 13:26
1 550 SEK
10 maj 2018 13:26
1 350 SEK
10 maj 2018 13:26
1 250 SEK
6 maj 2018 23:04
960 SEK
6 maj 2018 19:47
910 SEK
6 maj 2018 19:47
900 SEK
6 maj 2018 15:33
850 SEK
6 maj 2018 15:33
800 SEK
6 maj 2018 15:30
750 SEK
6 maj 2018 12:31
700 SEK
6 maj 2018 12:31
650 SEK
5 maj 2018 16:04
450 SEK
5 maj 2018 16:04
400 SEK
4 maj 2018 19:54
300 SEK