1050698

YVES SAINT LAURENT

VÄSKA, "Sac Chyc".

Svart lackskinn med detalj i mässingsfärgad metall i form av ett "Y". Invändigt fodrad i mocka. En innerficka. Märkt "YVES SAINT LAURENT" made in italy samt numrerad. Längd 28, djup 7, höjd 18 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 400
    419 EUR
    490 USD

    Budhistorik (18 bud)
    919 maj 15:594400SEK
    819 maj 15:554200SEK
    1019 maj 15:484000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes