HÄNGE, med brioletteslipad rökkvarts, GVH, Stockholm, 1936.

18K guld. Höjd 4 cm. Kedja i förgyllt silver medföljer, längd 41 cm. Total vikt 12,3 gram.

Slitage.

Klubbat pris
1 500
131
137
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 jun 2018 22:11
1 500 SEK
4 jun 2018 16:22
1 000 SEK
1 jun 2018 22:35
700 SEK
29 maj 2018 18:57
400 SEK
29 maj 2018 11:54
300 SEK