Madeleine Pyk – en samling F769

NORDISK SILVERKONST kanna sterling Helsingborg 1948

Handtag av ädelträ, höjd ca 16 cm, vikt ca 347 gram.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor. Senare gravyr.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9 maj 2018 6:33
2 200 SEK
9 maj 2018 6:32
2 000 SEK
9 maj 2018 6:32
1 902 SEK
6 maj 2018 23:18
1 801 SEK
6 maj 2018 23:18
1 701 SEK
6 maj 2018 23:18
1 700 SEK
5 maj 2018 7:56
1 536 SEK
4 maj 2018 20:24
1 436 SEK
4 maj 2018 20:24
1 400 SEK
3 maj 2018 12:34
1 325 SEK
3 maj 2018 12:34
1 225 SEK
3 maj 2018 12:34
1 200 SEK
3 maj 2018 10:48
1 000 SEK
2 maj 2018 23:27
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13