FIGURINER, 2 st, patinerad metall. 1990-tal.

Längd 45 cm. Höjd 30 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
900
79
82
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
9 maj 2018 22:39
900 SEK
9 maj 2018 21:55
850 SEK
9 maj 2018 21:55
800 SEK
9 maj 2018 15:36
600 SEK
6 maj 2018 10:34
550 SEK
6 maj 2018 10:33
500 SEK
6 maj 2018 10:33
500 SEK
6 maj 2018 10:33
400 SEK
6 maj 2018 10:33
350 SEK
4 maj 2018 9:04
300 SEK