RING, med diamanter.

RING, med diamanter.

Stämplad 750 men 14K vitguld. Med en briljantslipad diamant ca 0.26 ct H-I/Si, samt åttkantslipade diamanter. Ringstorlek 17/53. Totalvikt 3 gram.

Spår av renovering på skenan. Slitage på rodium plätering. Renoverad.

Klubbat pris
2 001
177
184
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
10 maj 2018 20:02
2 001 SEK
10 maj 2018 20:02
2 000 SEK
10 maj 2018 20:01
1 900 SEK
10 maj 2018 20:01
1 800 SEK
10 maj 2018 20:01
1 700 SEK
10 maj 2018 20:01
1 600 SEK
9 maj 2018 21:12
1 500 SEK
9 maj 2018 0:30
700 SEK
6 maj 2018 21:10
500 SEK
3 maj 2018 16:45
350 SEK
2 maj 2018 18:36
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06