ASSIETTER, 17 st, Gullaskruf, 1900-talets andra hälft.

Grön glasmassa. Diameter 22 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 900
168
175
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
12 maj 2018 10:22
1 900 SEK
12 maj 2018 10:21
1 800 SEK
12 maj 2018 10:21
1 700 SEK
11 maj 2018 19:36
1 600 SEK
11 maj 2018 19:27
1 500 SEK
9 maj 2018 21:37
510 SEK
7 maj 2018 0:46
460 SEK
5 maj 2018 9:14
350 SEK
4 maj 2018 19:08
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

164. Joakim Eneroth, "Swedish Red #40", 2009.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK