SKRIN, blått glas, saqnnolikt Italien, 1900-talets senare del.

Rektangulär form. Blått opakt glas med detaljer i mässing. Höjd 10 cm, 13,5 x 8,5 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 200
192
201
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
22 maj 2018 9:34
2 200 SEK
22 maj 2018 9:34
2 000 SEK
22 maj 2018 9:34
1 900 SEK
21 maj 2018 17:09
1 600 SEK
21 maj 2018 17:09
1 500 SEK
17 maj 2018 13:19
1 100 SEK
17 maj 2018 13:19
1 000 SEK
17 maj 2018 13:18
850 SEK
17 maj 2018 13:18
800 SEK
17 maj 2018 13:18
750 SEK
17 maj 2018 13:18
700 SEK
17 maj 2018 13:18
650 SEK
17 maj 2018 13:18
600 SEK
16 maj 2018 7:39
550 SEK
16 maj 2018 7:39
500 SEK
15 maj 2018 23:48
400 SEK
15 maj 2018 23:48
350 SEK
15 maj 2018 16:48
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46