RING, Björn Weckström, Lapponia. 18K guld, turmalin

Storlek 16,5/52. Totalvikt 14,6 gram.

Repor. Slitage. Nagg.

Klubbat pris
4 311
380
397
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
10
16 maj 2018 14:52
4 311 SEK
16 maj 2018 14:52
4 111 SEK
10
16 maj 2018 14:52
4 001 SEK
16 maj 2018 12:10
3 801 SEK
9
16 maj 2018 12:10
3 601 SEK
9
16 maj 2018 11:13
3 401 SEK
8
16 maj 2018 10:37
3 201 SEK
8
16 maj 2018 10:32
3 200 SEK
14 maj 2018 15:48
3 000 SEK
10 maj 2018 16:09
2 100 SEK
10 maj 2018 15:30
1 760 SEK
10 maj 2018 9:28
1 555 SEK
10 maj 2018 7:09
1 200 SEK
10 maj 2018 2:52
900 SEK
9 maj 2018 14:33
800 SEK