PIAGET, kronograf, armbandsur, 38 mm

vitmetall/förgyllning, manuell, plexiglas, läderband, box, ca 1950

Caliber Landeron 48

Slitage, Förmodligen senare förgyllning, Skadad axel

Klubbat pris
760
8 565
793
Utropspris
900 EUR
Budhistorik (6 bud)
11 maj 2018 14:03
760 EUR
10 maj 2018 21:42
740 EUR
10 maj 2018 15:07
720 EUR
5 maj 2018 14:19
700 EUR
4 maj 2018 11:15
600 EUR
4 maj 2018 10:56
500 EUR
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23