BOTTEGA VENETA, väska 'Hobo', samt fickspegel

Handflätat brunt intrecciato-läder. Två innerfickor varav en med dragkedja. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". ca 40 x 30 cm

Med dustbag

Mindre skada vid handtaget där sömmarna har släppt. Slitage. Bruksskick. Märken.

Utropspris
4 000 SEK