ARMBAND, 18K guld, Uno-A-Erre, Italien, 1960-tal

Vikt 70 gram, längd 19 cm, bredd 3 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
17 500
1 660
1 900
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
18 maj 2018 10:52
17 500 SEK
18 maj 2018 10:51
17 000 SEK
16 maj 2018 22:35
16 500 SEK
11 maj 2018 20:07
16 000 SEK
11 maj 2018 18:14
12 000 SEK
10 maj 2018 12:05
6 500 SEK
9 maj 2018 23:55
6 000 SEK
Anita Bolin
Anita Bolin
Senior specialist smycken
+46 (0)737 47 16 48