SOCKERSKÅL, silver, rokokostil, K Andersson, Stockholm, 1926.

Invändigt förgylld. Bredd 12. Djup 11. Höjd 14 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
828
73
76
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
30 maj 2018 8:06
828 SEK
29 maj 2018 21:09
778 SEK
29 maj 2018 21:09
759 SEK
24 maj 2018 10:34
704 SEK
24 maj 2018 10:34
654 SEK
23 maj 2018 17:55
300 SEK