CHANEL, väska, "Mini Flap".

CHANEL, väska, "Mini Flap".

Axelremsväska i svart quiltat skinn med detaljer i gulmetall. Fodrad med burgundyfärgat läder. Två innerfickor, varav en med dragkedja. Axelrem i guldfärgad metall med flätat skinn, längd 110 cm. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL", "MADE IN FRANCE". Certifikat, dustbag och låda medföljer.
Längd 18 cm, höjd 13 cm.

Slitage, ställvis hårdare. Någon repa.

Klubbat pris
15 000
1 331
1 389
Utropspris
14 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
9
7 jun 2018 19:00
15 000 SEK
13
7 jun 2018 19:00
14 500 SEK
13
7 jun 2018 18:16
14 000 SEK
9
7 jun 2018 18:15
13 500 SEK
9
7 jun 2018 8:31
12 500 SEK
12
6 jun 2018 21:09
12 000 SEK
14
6 jun 2018 21:09
12 000 SEK
12
6 jun 2018 20:26
11 500 SEK
9
6 jun 2018 18:14
11 000 SEK
13
6 jun 2018 14:05
9 400 SEK
9
4 jun 2018 10:04
9 200 SEK
12
3 jun 2018 21:28
9 000 SEK
11
3 jun 2018 15:06
8 000 SEK
10
2 jun 2018 23:14
6 200 SEK
9
2 jun 2018 10:09
6 000 SEK
8
2 jun 2018 7:38
5 200 SEK
1 jun 2018 10:39
5 000 SEK
31 maj 2018 21:21
3 000 SEK
31 maj 2018 7:43
2 000 SEK
30 maj 2018 23:54
1 500 SEK
30 maj 2018 23:52
1 100 SEK
30 maj 2018 23:50
1 000 SEK
30 maj 2018 22:23
300 SEK