PIERRE FORSSELL, 3 st, ljuslampetter, "Reflex", mässing, Skultuna, 1900-talets andra hälft.

För två ljus vardera. Märkta. Höjd 37,5 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
810
71
75
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
22 maj 2018 19:47
810 SEK
22 maj 2018 19:47
760 SEK
22 maj 2018 19:39
710 SEK
22 maj 2018 19:39
666 SEK
22 maj 2018 19:04
660 SEK
22 maj 2018 15:36
610 SEK
22 maj 2018 15:36
601 SEK
20 maj 2018 22:40
550 SEK
20 maj 2018 22:40
500 SEK
16 maj 2018 14:36
300 SEK