SERVISDELAR, 53 delar, "Ivory", Rosenthal, Bavaria, 1900-talets andra hälft.

Delvis förgylld dekor med grön kant. 23 koppar på fat samt 30 assietter (diameter ca 19,5 cm).

Fem medföljande extra kaffekoppar, ca två med nagg. Obetydligt ytslitage. Enstaka del med repor. Cirka en del med spricka.

Klubbat pris
2 600
227
237
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
22 maj 2018 21:06
2 600 SEK
22 maj 2018 21:01
2 400 SEK
22 maj 2018 21:01
2 256 SEK
22 maj 2018 6:31
1 865 SEK
22 maj 2018 6:31
1 765 SEK
22 maj 2018 6:31
1 665 SEK
22 maj 2018 6:31
1 565 SEK
22 maj 2018 6:30
1 456 SEK
22 maj 2018 6:30
1 356 SEK
18 maj 2018 1:03
400 SEK
18 maj 2018 1:03
350 SEK
15 maj 2018 11:07
300 SEK