1053674

FOLKE ARSTRÖM, fiskbestick, 24 delar, rostfritt stål, "Thebe", Gense, 1900-talets mitt.

12 fiskgafflar och 12 fiskknivar. Längd 18-20 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    600
    57 EUR
    64 USD

    Budhistorik (7 bud)
    4A18 maj 2018 22:02600SEK
    518 maj 2018 22:02600SEK
    417 maj 2018 19:52500SEK