1053674

FOLKE ARSTRÖM, fiskbestick, 24 delar, rostfritt stål, "Thebe", Gense, 1900-talets mitt.

12 fiskgafflar och 12 fiskknivar. Längd 18-20 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    600
    58 EUR
    66 USD

    Budhistorik (7 bud)
    4A18 maj 22:02600SEK
    518 maj 22:02600SEK
    417 maj 19:52500SEK